Гарфілд

Сьогодні вперше за літо змерзла. І знаєте, це було чудово 🙂 Збираюся їхати додому (бігцем до маршрутівки, бігцем до квартири, бо вдягнута не по погоді) а на обличчі мрійлива посмішка — настільки набридло плавати у терпкому розтопленому повітрі. Бажаю всім-всім-всім веселого свята і дарую чергового Гарфілда 🙂

П’ятничний не Гарфілд

Рудий кіт на ім’я Гарфілд пішов кудись погуляти. А можливо подався до далеких родичів — скільки сьогодні не заглядаю на його сторінку, гарфілдовий сервер не працює 🙁 Вирішила почекати рудого розбишаку до завтра — може повернеться. А сьогодні розповім трохи про себе 🙂 Куди щезла, чим займалася, що далі буду робити…

А далі я буду два роки вчитися верстати-програмувати різноманітні інтернетні сторінки та програмки до них, от.  Це зовсім не означає, що я кудись подінуся з Блокса. Просто перестану займатися іншими проектами, яких на мені зараз достатньо і які забирають величезну купу часу. Тож можливо все буде навпаки і зовсім інакше — пішовши вчитися я зможу приділяти Блоксу більше уваги, ніж приділяла попередні зайняті іншими проектами місяці.

А взагалі — дивне це літо для мене. Разом із аномальною спекою воно принесло величезну кількість змін у житті, приємних і не дуже. В будь-якому випадку на відпочинок часу зовсім не лишалося; а деколи цілими тижнями можливість поспати у мене була не більше трьох годин на добу.

Я тепер знаю як швидко дорослішаєш коли не просто намагаєшся, а не маєш іншого виходу крім того, щоб стрибнути за межі своїх можливостей і або перестрибнути, або дуже боляче впасти. І цей мій період ще не завершено, принаймні до вересня.