Коти з Абсурдопедії — IX. Біржеві котування

Сьогоднішні коти з'явилися на світ завдяки товаришу 1st. Зустрічайте:

Біржеві котування

Біржеві котування — щорічні котячі ігри на кшталт великих перегонів. Зазвичай проводяться у міських зоопарках весною. Біржеві котування — це серйозні призові змагання, переможець яких на деякий час умовно потрапляє  в котячий рай.

Коти разом з ведмедями, биками та заінтригованими глядачками-кицьками зустрічаються в зоопарку на поляні, що носить назву біржа. Коти розподіляються на дві команди, сідлають биків та ведмедей, і розпочинають перегони без правил. Звичайно, якісь там правила колись там були прописані, але у азарті гонитви всі про них чомусь забувають.

Стародавнє слово біржа не слід плутати з баржею — це повністю відмінні речі. Етимологічно слово біржа складається з двох частин:

1. Англійського beer (пиво), яке отримує команда переможців від, як нескладно здогадатися, переможених ведмедів (є навіть такий вислів: beer from bear);

2. І нашого скороченого: жаба. Бо та команда, що програє, приречена просидіти увесь той час, у який переможці будуть пити призове пиво з валеріаною і насолоджуватися увагою кицьок-фанаток, у холодному ставку разом з жабами.

Слово баржа також складається з двох частин, але не має такого глибокого змісту, як слово біржа. Воно всього навсього означає,  що п'яні жаби-матроси ніяк не можуть дочекатися у барі приходу свого великого, але напрочуд повільного вантажного судна.

 

Дітлахам

БАБУШКА И ВНУК

Внучок сказал бабусе:
— Пойдем-ка стричь овец!
— Тебя я плохо слышу,
Крикливый сорванец.

— Ах, милая бабуся,
Пойдем гулять на луг…
— Теперь тебя я слышу,
Мой милый, добрый внук!

ПУДИНГ

Есть пудинг горячий,
Есть пудинг холодный.
И старый есть пудинг,
Совсем уж негодный.

Съешь пудинг горячий,
Съешь пудинг холодный.
И старый съешь пудинг,
Коль очень голодный.  

 

ВЕСЕЛЫЙ МЕЛЬНИК

Когда-то у большой реки
Жил добрый старый мельник.
Он был веселый человек
И вовсе не бездельник.
Шутя, он часто напевал
Слова одной из песен:
«Не буду я любить того,
Кто мне не интересен»

УСЫ

У меня теперь усы!
Белоснежные усы,
Нежные, как шелк, усы –
Настоящие усы!

Отрастил я их легко:
Пил сегодня молоко.

Коти у воєнному ділі (Абсурдопедія — VIIІ)

Сьогодні у Абсурдопедії — день войовничих котів. Давайте подивимося, які вони бувають?
 
 
 
Бойовий кіт, запущений за допомогою котопульти. 

Коти здавна широко використовувалися при облозі міст. Стародавні римляни жбурляли спеціально навчених бойових котів через стіни за допомогою знаменитого військового пристрою — котопульти.

Креслення котопульти до наших часів не збереглися) Хоча вважаю, котопульта має бути схожою на: 
а) велику залізну руку, що хапає кота за шкірку і жбурляє за двері; 
б) еластичну стрічку, натягнуту між двома палицями. З такої котопульти непогано жбурляти котами у вікна сусідів; 
в)пульт телевізора, на який сів кіт. 

Ось що з цього приводу каже Абсурдопедія: 


Котопульта, разом з капцем, є одним з найдавніших засобів масового ураження. Коти, що випускаються з котопульти зі швидкістю близько 300 м/с, здавна використовувалися для залякування і нанесення шкоди живій силі супротивника. 

Відомі випадки, коли зловживаючі певного виду грибами мешканці стародавнього міста Санта-Клаусіна прив'язували вищезгаданих тварин до своїх щитків під час війни. Вражені цим своєрідним видовищем, стрільці супротивника припиняли вогонь. Таким чином з'явилося поняття антикотопульти 🙂

Варіації на тему:

Кожен поважаючий себе покемон (хто такі покемони, див. нижче) вважав себе зобов'язаним винайти новий спосіб знищення свого ближнього за допомогою знарядь далекої дії. Так з'явилися на світ футболіста, котопульта, верблюдоід і требухет. Науку про застосування жбурляльних машин, незалежно від типу снарядів, принесли на землю орківські племена, тому ця наука отримала назву «поліоркетіка» ( «наука від купи Орків» грец.).

Тож Ручний Жбурлятерний Кіт, так само, як і Котопульта, завдячує появі на світ саме цим зеленошкірим винахідникам. 

Тварина під назвою "кіт" використовувалася не тільки у котопультах, але і як ручна жбурляльна зброя. При попаданні в обличчя супротивника, жбуляльний кіт мав змогу нанести мармизі ворога жахливі пошкодження і фактично вивести супротивника з бою на значний час.

У військових трактатах старого часу зазначалося, що коти особливо ефективні в період линяння, тому що жмуття вовни забивають ворогу дихальні канали, а під час польоту маскують сам снаряд (кота). У зв'язку з цим, особливо цінувалися жбурляльні коти з коефіцієнтом жмуттятості вовни не меншим за 7, що еквівалентно викиду до 7 несправжніх жмуттявомішеней.

Кота-на 

В Японії коти також застосовувалися у близькому бою. Кота-на (скорочено від Кота-на-ворога) — спеціально навчений бойовий японський кіт. Особливу увагу при підготовці таких котів майстри приділяли загостренню кігтів — Камі. Навчанню ближньому бою в ролі кота-на краще піддавалися сіамські коти в силу своєї природної схильності до агресії. Кота-ни входили в обов'язковий комплект озброєння самураїв.

 
Примітка 
Покемон — умовно бойова істота, що спеціально тренується для битв з іншими покемонами. Причини появи покемонів до сих пір залишаються таємницею. За однією з версій покемони мають безпосереднє відношення до Ктулху. Це доводить безумовна здатність покемонів різними засобами впливати на людський моск аж до повного його зохавування. Особливо це поширюється на дітей, молодий і наївний розум яких легко піддається впливу. 
У своєму згорнутому стані, що іменується "покеболом" покемон являє собою особливий вид овоча. Ці овочі дуже багаті на кислоту, схожі цим на лимони і бризкаються кислим соком. Крім того, зачна кількість японців полюбляє пити чай з покемонами (так само як і з лимонами). Однак покемони — не є прихильниками демократії, прихильниками якої виступають всі інші фрукти та овочі. Тому фрукти і овочі ведуть з покемонами війну, домагаючися їх повного знищення.
 
 

Все по десять

Для зацікавлених кидаю лінк:

http://www.mix-shop.pl 

Сайт польською, але є і російська версія для нашої країни.

До речі, такі чашечки я б у них таки купила:

 

 

 

P.S.: У мене сьогодні просто день дивних знахідок. Шукала темплейти ліхтариків для нового шаблона, а знайшла закоханих зебр. Зебро, це тобі: 

 

 

Профіль

10 фактів про Абетку, які дозволяють про неї щось дізнатися. 

1. Народилася, живе і надалі збирається жити у Києві.

2. Створює у вільний час шаблони усім бажаючим. З проханнями щодо створення нового шаблона звертатися сюди

3. Полюбляє пити шоколадну каву вечорами, а суничний чай зранку.

4. Має двох кицьок. Смугасту (12 років) і білу (півроку). Більше про котів можна дізнатися тут

5. Часто слухає цю групу і цю пісню: 

Lyrics | Brainstorm — Fairytales lyrics

6. Захоплюється старою фотографією

7. І CSS'ом. 

8. Найбільше полюбляє усі пори року, будь-яку погоду, усі дні тижня і усі години дня.

9.  Вчиться грати на губній гармоньці.

10. Може поділитися, як зробити аватар, який буде переводити на особисту сторінку тут

Кіт літа (КотЛета) — Абсурдопедія VII

Продовження "котячих" історій 🙂

Кіт літа (КотЛета)

Особливий різновид котів, з'являється тільки влітку у вигляді безформених підсмалених шматків в складі продуктів харчування (наприклад кіт літа в тісті). Розповсюджується в основному вуличними продавцями, дикими бабками, а також персоналом шаурнявчечних. 

Імовірно, кіт літа виникає кожного разу, коли черговий кіт знаходить двері в літо. 

Деякі лінгвісти припускають, що друга частина в найменуванні кота літа є скороченням від "літати, летаргія, летальний", що іноді підтверджується при споживанні даного продукту. 

А от історики наполягають на походженні слова "літа" від давньогрецького "Лєта" — ріка мертвих котів. 

Коти в науці і техніці 

Вірний супутник людини на шляху розвитку цивілізації, кіт неодноразово стимулював прогрес. Саме на котах  тренувалися єгипетські фахівці з бальзамування, перш ніж муміфіціювати фараонів. 

За апокрифічною легендою, це кіт (а не яблуко) звалився з дерева на голову сера Ісаака Ньютона, чим спровокував відкриття закону всесвітнього тяжіння. Галілей, скидаючи котів з Пізанської вежі, уперше виявив дивний факт, що вони завжди приземлюються на лапи.

 

Дрес-кот (Абсурдопедія — VI)

 

Від англ. Dress Cat ( 'дресирувальний кіт ") — особливий різновид спеціально навчених Бойцовських Котів, що використовуються для фільтрації небажаних відвідувачів. Свою назву дрес-кіт отримав від того, що застосовується як засіб дресирування людей в суспільстві, яке живе за певними правилами (зокрема, дотримується певного стилю в одязі). 
Дрес-коти часто мешкають в ресторанах, фешенебельних готелях, на офіційних прийомах, клубних вечірках, в офісах фірм, у релігійних конгрегаціях, закритих спільнотах та в інших людних місцях. 

Принцип дії дрес-кота заснований на розрізненні об'єктів в залежності від форми одягу. Так, офісний дрес-кіт реагує на міні-спідниці, топи з оголеним животом і штани заниженою талією. Виявивши на відвідувачці або співробітниці фірми подібний одяг, він моментально вчеплюється в незахищені частини тіла і таким чином спонукає порушника на панічну втечу. 

Існують різні породи дрес-котів. На Заході поширені породи «ультра-Формана», «блек-тай», «семи-Формана», «казуал», «афтерфайв» та ін. У країнах Близького Сходу домінує так зв. ісламський дрес-кіт. За переказами, перший ісламський дрес-кіт був подарований пророку Мухаммеду самим Аллахом. Ця божественна тварина відрізнялася особливою агресивністю і схильністю встромляти пазурі як в чоловіків, так і у жінок. Побачивши жінку, він негайно кидався їй на неприкриті груди, ноги та всі інші частини тіла, за винятком обличчя та долонь. До чоловікам він був більш толерантним, однак від його кігтів мали змогу постраждати ті, хто необачно оголив своє тіло від пупка до колін. Що характерно, на громадських пляжах ісламський дрес-кіт відразу засинає і не звертає ніякої уваги на оголеність чи одягнутість мусульман і мусульманок. 

Загальновідома також стійка ворожість ісламського дрес-кота до трансвеститів, та шовкового одягу і золотих прикрас у чоловіків.

 

Сонечко

Божья коровка

Гуляла за городом Божья коровка,
По стеблям травинок карабкалась ловко,
Глядела, как в небе плывут облака…
И вдруг опустилась Большая Рука.

И мирно гулявшую Божью коровку
Засунула в спичечную коробку.

Коровка ужасно сердилась сначала,
Мычала и в стены коробки стучала. 
Но тщетно!
Забыли о ней в коробкЕ,
Закрыли коровку в шкафу, в пиджаке.

Ах, как тосковала в коробке бедняжка!
Ей снилась лужайка. И клевер, и кашка.
Неужто в неволе остаться навек?
Коровка решила готовить побег!

Три дня и три ночи рвалась она к цели.
И вот, наконец, вылезает из щели…
Но где же деревья, цветы, облака?
Беглянка попала в карман пиджака.

Однако она, не теряя надежды,
Бежит на свободу из душной одежды –
Там солнце, и ветер, и запахи трав…
Но вместо свободы увидела шкаф.

Тоскливо и страшно Божьей коровке:
Опять она в темной, пустынной коробке.
Вдруг видит: вверху, где вставляется ключ,
В темницу сквозь щель пробивается луч!

Скорее на волю! Коровка отважно,
Зажмурясь, штурмует замочную скважину…
И вновь очутилась в глухом коробке
С огромною люстрою на потолке.

О, Боже! взмолилась несчастная крошка
И вдруг увидала за шторой окошко.
А там, за окном, все от солнца светло.
Но к свету ее не пускает стекло.

Однако коровка на редкость упряма:
Нашла, где неплотно захлопнута рама,
И вот вылезает она из окна…
Ура!
Наконец на свободе она!

И вновь на знакомой лужайке букашка,
Под нею, как прежде, колышется кашка,
Над нею плывут в вышине облака…

Но смотрит на мир осторожно коровка:
А вдруг это тоже большая коробка,
Где солнце и небо внутри коробка?

 

До речі, якщо хтось знає і скаже, звідки взялася ця назва — "Божья коровка" — буду дуже вдячна 🙂

Вигляд змінено — ІІ

Нарешті на вулиці знов морозець! Мені здавалося, що зима так і промине у мряці плюсової температури. Але ж ні — зараз погода як у класичному: "Мороз и солнце, день чудесный…" Тож на цей останній зимовий місяць у моєму блозі оселилися сонячно-сніжно-білі янголи і льодові візерунки з вікон.

Коти з Абсурдопедії — V

Сьогодні у мене в гостях цілих три коти. Вітайте:

Кіт-Тупотун 


Виведена в Росії порода котів, єдиною метою існування якої є нестерпно гучне тупотіння вранці, коли господар перебуває у стані похмілля. 

Особливістю даної породи є те, що якщо власник тверезий, кіт-топотун поводиться як кіт звичайний, нічим не виявляючи брудної суті своєї породи. Коли ж господар п'яний, кіт-тупотун здатний протупотітися і по самому хазяїну. Будьте уважні: купуючи кота на тверезу голову, ви ризикуєте придбати латентного кота-тупотуна. 


Кіт-Баюн 


Унікальна і надзвичайно рідкісна порода котів, що володіє здатністю гіпнотизувати людей; ця порода згадувалася ще в російських народних казках. За допомогою гіпнозу Кіт-баюн здатний вводити у сон людей і тварин. Баюни і самі дуже полюбляють їсти і спати. Якщо випадково придбати кота-баюна, то через кілька хвилин всі навкруги будуть спати, а все їстівне, що було у полі зору, перейде до шлунку кота, який буде спати на одному з дахів. Тому без наслідків побачити Кота-баюна можна тільки в сплячому стані. 

Народний спосіб полювання на кота-баюна, широко відомий в XVI-XVII століттях, було описано Філатовим у «Федоті-стрільці», але вирізано цензурою. 


Кіт Леопольд 

Відомий релігійний діяч, філософ. 

Леопольд зумів виконати заповіти даосів про недіяння і отримав просвітлення після тисячної вимови мантри «Хлопці! Давайте жити дружньо!». 

У вільний від медитації та мантрування час Леопольд займався спортом, прибиранням в квартирі і просвітленням мишей. Деякі злі язики кажуть, що це була просто підступна тактика заманювання мишей до себе на обід. На жаль, опитування серед мишей та пацюків не виявило тих, хто міг би підтвердити або спростувати цю версію. 

За непідтвердженими даними, Кіт Леопольд є агентом Всесвітнього Сіоністського Конгресу.